Kwiatunek?

Temat: Maltretowanie psa "Scoobiego" na ul.Kolejowej
...się nie chce a złość wzmaga jedno wielkie BAGNO!!! A propos; Szanowni urzędnicy, którzy z obowiązku czytać musicie i ci, którzy robicie to z nudy i ciekawości może się zajmiecie i wyjaśnicie nam szarym obywatelom płacącym podatki za grunta czy W………. „ Miałem napisać obywatel, lecz obywatel jest osobą praworządną” płacił podatek za dobrze prosperujący interes KURNICZEK to prawie posiadłość na dwa garaże samochodowe, czyli 36 m² 65,92zł czyż nie jest to kawałek grosza w skali tych paru nastu lat??? Czy wy szanowni przedstawiciele prawa miasta jesteście w stanie to wyjaśnić – otóż śmiem powątpiewać, bo z poza biurka nic nie widać PROPONUJE JAKO OBYWATEL ROZPATRZYĆ TĄ SPRAWĘ A W RAZIE WYKRYCIA SAMOWOLI NAŁOŻYĆ KARĘ Z PRZEZNACZENIEM „CEL CHARYTATYWNY DLA ZWIERZĄT BEZDOMNYCH”niejeden powie marzyciel a czym...
Źródło: drawnogci.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=242Temat: Parkingi w Połańcu
...Samochodów jest corazwięcej i nie ma gdzie tych cudeniek parkować.Natomiast wcześniej musimy zrobić chodnik żeby było wygodniej i lepiej chodzić.Zadbam o te sprawy jeżeli Cię to uspokoi [b]Ef widziałem kilka podziemnych parkingów i jak to napisałeś rzeczywiście w bardzo dużych miastach bo małych na takie nie stać a po drugie przeważnie nie ma potrzeby schodzić pod ziemię z inwestycją. Patrząc na sprawę szerzej strony to ciekawostką są garaże samochodowe w Staszowie na ulicy Konstytucji Edukacji Narodowej . Tam garaże są piętrowe. Pomysł trafiony , śmiem twierdzić w dziesiątkę.
Źródło: forum.polaniec.info/viewtopic.php?t=4423


Temat: Stug chyba...
...9. Depozyt Muzeum Luftwaffe Gatow (Berlin) - od jesieni 2006 - Lockheed F-104 Starfighter, F-4 Phantom, Dornier Do-27 i inne. I z całą pewnością będzie ich przybywać. W 2007 roku zbiory powinny się wzbogacić o kilka prawdziwych perełek. Jakich? Tego jeszcze nie zdradzę. Fundacja remontuje obiekty po byłej jednostce wojskowej (niemieckiej, później radzieckiej, a następnie polskiej). Są tam hangary lotnicze (w tym jeden: 10.000 metrów!), garaże samochodowe, warsztaty, zbrojownia, budynki gospodarcze, etc. Jest gdzie szaleć. Kończąc. Ratowanie, czy to StuG-ów, Panzerów wszelakich, 7-TP, czy hełmów wz. 31 jest ważne. To świadectwa minionych czasów. I warto je zachować w jak najlepszym stanie.
Źródło: dws.org.pl/viewtopic.php?t=16474